Spôsoby platby za objednané výrobky

Kartou

Platiť kartou on-line môžete jednoducho, rýchlo a bezpečne. Objednávku je možné uhradiť platobnými kartami Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Ihneď po odoslaní objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu Global Payments Europe, kde pokračujete podľa uvedených inštrukcií pre úspešné vykonanie platby zabazpečené protokolom 3D secure. Po úspešnom vykonaní transakcie sa zobrazí potvrdenie platby a budete presmerovaní späť na stránky Mooria. Ďalej sa nemusíte o nič starať, obratom Vás budeme informovať o plánovanom termíne vyhotovenia výrobkov a Vaša objednávka sa začne vyrábať.

Prevodom na účet

Po potvrdení objednávky Vás vyzveme k platbe na účet. Objednávka nebude odoslaná pred pripísaním sumy na účet. Platbu vykonáte prevodom na náš účet číslo IBAN: SK8083300000002601144930, SWIFT: FIOZSKBAXXX. Ako variabilný symbol slúži číslo objednávky.

Dobierkou

Platbu na dobierku môžete zvoliť v prípade voľby doručenia Slovenskou poštou, GLS, aj pri osobnom prevzatí pomocou služby Zásielkovňa. Objednávku zaplatíte v hotovosti pri prevzatí (platba kartou nie je možná). Tento spôsob platby je spoplatnený čiastkou 2 €.

PayPal

Platiť môžete aj prostredníctvom platobnej brány PayPal. Objednávku uhradíte zo svojho PayPal účtu, po úspešnom vykonaní transakcie budete presmerovaní späť na stránky Mooria. Následne Vás budeme informovať o termíne vyhotovenia a Vaša objednávka sa začne vyrábať.

Darčeková poukážka

Objednávku môžete uhradiť úplne alebo čiastočne darčekovou poukážkou. V objednávkovom formulári vyplníte polia "Darčeková poukážka" do ktorého vpíšete kód z Vašej darčekovej poukážky. Po odoslaní objednávky sa cena zníži o hodnotu poukážky. V prípade, že zadáte nesprávny kód, objednávku nebude možné odoslať. Pri platbe darčekovou poukážkou je nutné zvoliť typ platby pre uhradenie zostatkovej ceny objednávky. Aj v prípade, že máte poukážku na celú hodnotu nákupu, prosíme zašktrnite ľubovoľný spôsob platby, aby bolo možné objednávku odoslať. Každá darčeková poukážka má uvedenú nominálnu hodnotu a dátum platnosti. K jednej objednávke môže byť použitý iba jeden darčekový poukaz.

Ďalšie informácie o nákupe

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie