Menovky k obojkom

Obojky Mooria môžete jednoducho doplniť menovkou s kontaktnými údajmi, ktorá je priamo našitá na obojku. Rovnako ako vzory tak aj menovky tlačíme sami, preto sme veľmi flexibilní ohľadom vyhotovenie. Farbu písma natlačíme v rovnakom odtieni tak, aby text ladil so vzorom obojku. Objednanie je jednoduché, stačí si len u vybraného obojku zvoliť možnosť vyhotovenie, vrátane menovky a zadať meno a telefónne číslo, ktoré chcete na obojok natlačiť.

Menovky sú priamo našité na obojku a nedajú sa odstrániť. Z toho dôvodu nie je možné obvod obojku stiahnuť na minimálny a maximálny rozmer, pretože menovka neprejde cez skracovaciu sponu. Pri objednávke obojku s menovkou tak prosím vezmite na vedomie, že sa zmení nastaviteľný obvod obojku. Rozmery obojkov s menovkou sú uvedené v tabuľke nižšie. Zmena veľkostí sa týka iba obojkov so sponou, obojky polosťahovací majú individuálnu dĺžku.

Rozmery menoviek

 
XS 3 x 1,6 cm
S 3 x 2 cm
M 4 x 2,5 cm
L 5 x 4 cm
XL 6 x 5 cm
dĺžka x výška

Veľkosti obojkov s menovkou

  šírka dĺžka
XS 1,6 20 - 27
S 2 26 - 34
M 2,5 30 - 42
L 4 36 - 48
XL 5 41 - 59

 

  šírka dĺžka
XS+ 1,6 25 - 35
S+ 2 30 - 43
M+ 2,5 36 - 49
L+ 4 41 - 60
XL+ 5 49 - 67
rozmery sú v cm

Na menovku Vám na želanie natlačíme akékoľvek ďalšie doplňujúce údaje - napríklad druhé telefónne číslo alebo adresu. Vzhľadom k veľkosti menoviek však odporúčame túto možnosť skôr u obojkov veľkosti L a XL, kde je väčšia plocha pre tlač a doplňujúce informácie budú dobre čitateľné. U menších obojkov Vám samozrejme individuálny text vyrobíme tiež, avšak viac informácií môže byť na úkor čitateľnosti. Rovnako ak máte požiadavku na konkrétnu farbu, veľkosť, alebo špecifický font písma, radi Vám menovku prispôsobíme tak, aby úplne zodpovedala Vašim predstavám.

V prípade akýchkoľvek otázok či dodatočných požiadaviek na výrobu menovky nás neváhajte kontaktovať!

Ďalšie informácie o výrobkoch

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info