Spôsoby doručenia Vašej objednávky

Slovenská pošta: 4 €

Objednávku Vám zašleme doporučenou zásielkou na uvedenú adresu do piatich pracovných dní od zhotovenia objednávky. Zásielky sú doručované v pracovné dni, v bežnej doručovacej dobe, ktorú Slovenská pošta ponúka v danej lokalite. V prípade, že nebudete zastihnutý na uvedenej adrese, bude zásielka uložená na Vašej pošte a do schránky dostanete upozornenie tzv. Výzvu na vyzdvihnutie zásielky.

GLS Kuriér: 5 €

Objednávka Vám bude doručená prepravnou spoločnosťou GLS na uvedenú adresu do dvoch pracovných dní od zhotovenia objednávky. Informáciu o odovzdaní zásielky dopravcovi Vám pošlem ihneď ako budú všetky položky z Vašej objednávky vyrobené. Pred doručením Vás dopravca skontaktuje, aby s Vami dohodol úspešné doručenie.

Osobní odběr - Zásielkovňa: 3,50 €

Objednávku si môžete vyzdvihnúť do troch pracovných dní od zhotovenia na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete v objednávkovom formulári. Výdajné sieť Zásielkovňa má najširšie pokrytie po SR, pobočku nájdete v každom meste nad 5 tisíc obyvateľov. Obsluha vo výdajných miestach nie sú naši zamestnanci, jedná sa o nezávislé výdajné miesta pre internetové obchody. Zoznam výdajných miest si môžete overiť v prehľade nižšie.

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Vyššie uvedené spôsoby doručenia platia pre objednávky zasielané v rámci Slovenskej Republiky. Pokiaľ chcete zásielku zaslať do inej krajiny EÚ, objednajte prosím na stránkach www.mooria.eu.


Ďalšie informácie o nákupe

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info