Informácie o vyhotovenie obojkov Mooria

Obojky Mooria sú k dispozícii v dvoch základných prevedeniach: So sponou a Polosťahovacie.

Obojky so sponou vyrábame v piatich rôznych šírkach, od 1,6 až do 5 cm. Z každej šírky sú k dispozícii dve dĺžkové veľkosti, aby obojky padli väčšine psov. Obojky sú k dispozícii s kovovou, alebo plastovou sponou. Ak chcete dodať obojku exkluzívny vzhľad, doporučujeme sponu kovovú. Kovová spona je z hliníka, preto je veľmi ľahká. V prípade, že preferujete vzhľad športový, oceníte sponu plastovú. Obe spony sú rovnako funkčné, ak sa však Váš pes často kúpe je vhodnejšie zvoliť sponu plastovú, pretože kovové spone nesvedčí časté vystavovanie mokrému prostrediu.

Polosťahovacie obojky vyrábame v troch rôznych šírkach od 2,5 do 5 cm. Obojky sú vyrábané na mieru, preto je k objednávke obojku nutné vyplniť obvod krku a maximálny obvod okolo hlavy psa. Polosťahovacie obojky známe tiež ako prevedenie Martingale umožňujú lepšiu kontrolu pri vedení psa. Keď pes začne ťahať, obojok sa sťahuje ale psa neškrtí ako bežný sťahovací obojok.

Veľký polokrúžok na obojku je určený na pricvaknutie vodítka, malý polokrúžok slúži na prichytenie identifikačnej známky. Kovovú skracovaciu sponu použijete pre individuálne nastavenie dĺžky obojku (u každého obojku je uvedené rozmedzie dĺžky, na ktorú môžete obojok nastaviť). Prevliečna skracovacia spona na polosťahovacím obojku slúži na nastavenie komfortného stiahnutie obojku okolo krku.

Motýlik k obojku je elegantný doplnok, ktorým môžete obojok vylepšiť. Motýlik je na gumičku a je možné ho dávať dole a dávať späť. Motýlik zhotovíme v rovnakom vzore a veľkosti ako obojok.

Ďalšie informácie o výrobkoch

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info