Menovky k obojkom

Obojky Mooria môžete jednoducho doplniť menovkou s kontaktnými údajmi, ktorá je priamo našitá na obojku. Rovnako ako vzory tak aj menovky tlačíme sami, preto sme veľmi flexibilní ohľadom požadovaného textu či farebnosti. Ponúkame dva druhy prevedenia. Menovka je buď priamo našitá na obojku či postroji, alebo je odnímateľná na suchý zips. Menovku na suchý zips si môžete objednať tu. Menovku priamo našitú na obojku objednáte zároveň s obojkom, jednoducho si zvolíte variant obojku s menovkou a zadáte meno psa a telefónne číslo, ktoré chcete natlačiť. Farbu písma natlačíme v rovnakom odtieni tak, aby text ladil so vzorom obojku.

Menovky priamo našité na obojku sa nedajú sa odstrániť. Z toho dôvodu nie je možné obvod obojku stiahnuť na minimálny a maximálny rozmer, pretože menovka neprejde cez skracovaciu sponu. Pri objednávke obojku s menovkou tak prosím vezmite na vedomie, že sa zmení nastaviteľný obvod obojku. Rozmery obojkov s menovkou sú uvedené v tabuľke nižšie. Zmena veľkostí sa týka iba obojkov so sponou, obojky polosťahovací majú individuálnu dĺžku.

Rozmery menoviek

 
XS 3 x 1,6 cm
S 3 x 2 cm
M 4 x 2,5 cm
L 5 x 4 cm
XL 6 x 5 cm
dĺžka x výška

Veľkosti obojkov s menovkou

  šírka dĺžka
XS 1,6 20 - 27
S 2 26 - 34
M 2,5 30 - 42
L 4 36 - 48
XL 5 41 - 59

 

  šírka dĺžka
XS+ 1,6 25 - 35
S+ 2 30 - 43
M+ 2,5 36 - 49
L+ 4 41 - 60
XL+ 5 49 - 67
rozmery sú v cm

Na menovku Vám na želanie natlačíme akékoľvek ďalšie doplňujúce údaje - napríklad druhé telefónne číslo alebo adresu. Vzhľadom k veľkosti menoviek však odporúčame túto možnosť skôr u obojkov veľkosti L a XL, kde je väčšia plocha pre tlač a doplňujúce informácie budú dobre čitateľné. U menších obojkov Vám samozrejme individuálny text vyrobíme tiež, avšak viac informácií môže byť na úkor čitateľnosti. Rovnako ak máte požiadavku na konkrétnu farbu, veľkosť, alebo špecifický font písma, radi Vám menovku prispôsobíme tak, aby úplne zodpovedala Vašim predstavám.

V prípade akýchkoľvek otázok či dodatočných požiadaviek na výrobu menovky nás neváhajte kontaktovať!

Ďalšie informácie o výrobkoch

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie