Tvorba menovky k obojku

Ako na to

Ako na to

Ďakujeme, že ste si vybrali nový obojok s menovkou. Do formulára nižšie prosím zadajte meno psa a telefónne číslo, ktoré chcete na obojok natlačiť. Údaje vyplňte presne tak, ako chcete uviesť na obojku - veľké písmená, medzery, formát telefónneho čísla atď. Text písma vyhotovíme vo farbe, ktorá bude ladiť s odtieňom obojku. Ak máte na farbu písma špecifickú požiadavku, uveďte to prosím do poznámky.

Ak ste si v jednej objednávke objednali viac obojkov, vyplňte prosím formulár viackrát a do poznámky uveďte, ktorého obojku sa uvedené informácie týkajú.

Zadanie údajov

Kontrolný kód

i

Nápoveda

Číslo objednávky:

Do tohoto poľa prosím vyplňte číslo Vašej objednávky, v ktorej ste si objednali obojok s menovkou.

Meno psa:

Napíšte meno psa tak, ako ho chcete zobraziť na obojku. Ak napíšete celé meno veľkými písmenami, rovnako ho natlačíme na obojok, ak bude veľké iba prvé písmeno, bude tak aj na obojku. V prípade, že sa jedná o dlhšie meno, úmerne zmenšíme font písma tak, aby sa meno do štítku vošlo. Optimálna veľkosť mena je do desiatich písmen, tak bude natlačené rovnakou veľkosťou písma ako telefónne číslo. Pri kratších menách písmo zväčšíme, u dlhších zmenšíme.

Telefónne číslo:

Do tohto poľa vyplňte telefónne číslo, ktoré má byť uvedené na obojku. Číslo napíšte presne tak, ako ho chcete na obojku (medzinárodná predvoľba, medzery, atď.) - Napr .: +420111222333, alebo +420 111 222 333, alebo 111222333, alebo 111 222 333.

Poznámka:

Do poznámky uveďte akékoľvek individuálne požiadavky či doplňujúce údaje, ktoré chcete na menovku natlačiť. Ak máte v objednávke viac obojkov, napíšte prosím, ku ktorému obojku sa údaje vzťahujú.

 

Viac informácií o štítkoch k obojkom nájdete tu.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie